واردات قطعات الکترونیک

واردات  قطعات الکترونیک خازن، دیود، مقاومت از چین ، صنایع الکترونیک رسا

واردات  قطعات الکترونیک خازن، دیود، مقاومت از چین ، صنایع الکترونیک رسا پس از سالها سابقه در زمینه واردات انواع قطعات الکترونیکی از چین و سایر کشورها اماده تهیه و توزیع و فروش قطعات الکترونیک برای کلیه کارخانجات با نرخ تجاری می نماید .

صنایع الکترونیک رسا با داشتن دفتر نمایندگی فعال در شنزن چین این بازار دسترسی بسیار مناسبی به تمام واردات مستقیم قطعات الکترونیکی و فروش عمده قطعات الکترونیک از جمله دیود، مقاومت، انواع ماژول ها و تریستورها، آی جی بی تی DIODE , RESISTOR ,  MODULES , THYRISTOR , IGBT  از تمام برندهای معتبر جهانی  , چینی و امریکایی و آلمانی مانند SEMIKRON , INFINEON , MITSUBISHI , MOTOROLA , SIEMENS , TOSHIBA , FUJI , ATMEL , Infineon  دارد . شما می توانید با سفارش خرید قطعات الکترونیک از صنایع الکترونیک رسا با اطمینان خاطر از کیفیت کالا و بدون نگرانی قطعات خود را تهیه نمایید , چرا که کلیه قطعات الکترونیک وارداتی توسط این شرکت دارای گارانتی بی چون و چرا می باشد .
امکان دارد  بعضی از کارخانه ها برای تامین قطعات خود با شرکت هایی مانند SIEMENS درخوایت خرید بدهند . اما اصولا  چنین شرکت های آلمانی عظیمی با توجه به سیستمی تولید و پخش و فروش جداگانه مستقل خود هیچ گاه به درخواست های این چنینی پاسخ نمی دهند . کارخانه های عظیم و درجه یک دنیا فقط از طریق نمایندگان فروش معتبر خود در سراسر دنیا به فروش قطعات الکترونیک خود می پردازند و هیچ گاه به درخواست های تعداد محدود در حجم کم پاسخ نخواهند داد. بنابراین شما برای خرید قطعات الکترونیک اصل از کارخانه های ساخت آمریکا یا آلمان بهترین کار این است که خرید را به شرکتی مانند صنایع الکترونیک رسا بسپارید تا هم زودتر به نتیجه برسید و هم خرید قطعات الکترونیک برای شما ممکن باشد.
برای واردات قطعات الکترونیک مثل Diode دیود و آی جی بی تی IGBT و ماژول و تریستور Trystor می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از قیمت تمام شده قطعات الکترونیک و محصول و زمان تحویل آن در ایران مطلع شوید. خرید قطعات الکترونیک می تواند از طریق پست اکسپرس به دست شما برسد که زمانی حدودا 14 روز کاری زمان خواهد برد . اگر قطعات الکترونیکی با بار عادی کارگو به ایران ارسال شود زمانی حدود 30 روز کاری مراحل حمل و ترخیص گمرکی آن انجام شده و در ایران به شما تحویل شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه واردات قطعات الکترونیک با ما تماس حاصل فرمایید .